Ботев (Гълъбово) с победа срещу Розова долина в контрола

Футболистите на Ботев (Гълъбово) постигнаха първа победа в контролните срещи, след като спечелиха с 1:0 при гостуването си на Розова долина в Казанлък. В 32-ата минута Ботев отбеляза победното попадение - след центриране от фаул на Исус Ангелов нападателят Георги Кирилов беше най-съобразителен и с глава прати топката в мрежата на "розите". През първата част пропуски за казанлъшкия тим направиха Николай Стоичков и Боян Нейчев.

След почивката тимът на Ботев направи още няколко пропуска пред вратата на домакините, след като в игра влязоха Иван Винков и Георги Вълев, които раздвижиха играта на гълъбовци. В 79-ата минута Вълев изведе Стоян Диков, който отправи опасен удар от 15 метра, но топката срещна напречната греда на казанлъшката врата.