Черно море завърши наравно с Атирау

Черно море завърши наравно 1:1 с Атирау /Казахстан/ във втората си контрола по време на лагера на отбора в Турция. Казахстанският тим откри резултата в 30-ата минута чрез Филип Рудник, който изпълни отлично пряк свободен удар в близост до наказателното поле на Черно море.

В 64-ата минута след центриране от корнер, Кирил Котев засече топката с глава и я прати във врата на Атирау за 1:1. В първата си контрола по време на лагера в Турция Черно море победи хърватския Драговоляц с 1:0. Единственият гол в срещата реализира Еденилсон Бергонси в 1-та минута на двубоя.