Наполи се спаси от домакинска загуба с късен гол (видео)

Гол на Раул Албиол две минути преди края спаси Наполи от изненадваща загуба у дома срещу аутсайдера Киево в първи мач от 21-ия кръг на Серия А, завършил 1:1.

Киево поведе в резултата чрез Дженаро Сардо в 18-а минута и тимът от Верона успя да удържи аванса си почти до края. В 88-а минута Наполи най-сетне успя да пробие сгъстената защита на гостите и изравни с попадение на Раул Албиол.

Равенството е второ поредно за неаполитанците в шампионата срещу борещ се за оставане в елита отбор след 2:2 преди седмица срещу Болоня.

Наполи остава трети в класирането с 44 точки, но Фиорентина може да приближи само на точка при победа срещу Дженоа утре.