Нант изпусна победата в Монпелие

Отборите на Монпелие и Нант завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 12-ия кръг на Лига 1. Гостите бяха много близо до успеха, след като водеха в резултата до 90-ата минута след попадение на Филип Джорджевич в средата на първата част, но резервата Джамел Бакар спаси домакините от загуба. Нападателят получи топката от Теди Мазег в наказателното поле и я прокара във вратата.

След поделените точки Нант заема четвърта позиция с 22 точки. "Канарчетата" можеха да се изкачат на подиума, но не им достигнаха секунди. Монпелие пък продължава да разочарова и е 16-и с 12.