Етър удари Видима в Севлиево

Пред около 300 зрители в Севлиево Етър (Велико Търново) победи местния Видима-Раковски с 2:0 в среща от 11-ия кръг на Северозападна "В" група. Резултатът е точно отражение на събитията на терена през всичките 90 минути. "Болярите“ бяха по-стойностния тим и заслужено си тръгнаха с трите точки.

Развоят можеше да е и различен ако във 2-ата минута домакините бяха реализирали стопроцентово положение пред вратата на Димитров. Това бе и единствената стойностна атака на севлиевци. Те имаха още 2-3 голови възможности, но те бяха плод на индивидуални грешки на търновската отбрана. Гостите излязоха напред в резултата в последните секунди на първата част. Тогава Футболист от Етър шутира, вратаря Григоров изби, но притичалият Ивайло Тодоров стреля в мрежата.

Всичко приключи в 68-ата минута, когато Димитър Байдаков засече с глава центриране отдясно и фиксира крайното 2:0 за търновлии. Още няколко добри възможности създадоха гостите, но резултата остана непроменен.