Уинипег с драматичен успех срещу Сейнт Луис

Уинипег спечели драматично у дома срещу Сейнт Луис с 4:3 след изпълнение на дузпи в мач от Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Оли Йокинен реализира решителния удар в полза на домакините, а след него вратарят Брайън Елиът спаси удар на Ондрей Павелец. Тобиас Енстрьом изравни за 3:3 три минути преди края и спаси Джетс от поражение. Йокинен се разписа за Уинипег и в първия период, а Сейнт Луис имаше преднина от 3:1. Евандер Кейн също беше точен за победителите, намалявайки изаставането им на 2:3. Алекзандър Стийн реализира две попадения за Сейнт Луис, а едно добави съотборникът му Дейвид Бейкс. Защитникът Якоб Труба от Сейнт Луис се удари в преградата и принудително напусна игра, като беше закаран в болница.

Анахайм спечели с 3:2 като домакин на Финикс, също след изпълнение на дузпи. Якоб Силфверберг донесе успеха в полза на Майти Дъкс, а Ник Бонино изравни за 2:2 две минути преди края на редовното време и има основна заслуга за крайния успех на домакините. Теему Селане също се разписа в полза на Анахайм. Вратарят Майк Смит спря 37 удара на голлинията на Финикс. Ростислав Клесла и Антоан Вермет бяха точни за "койотите" в срещата.