"Добре сме, настроението е добро и сме готови за предстоящите два мача. Наясно сме с възможностите, които се откриват пред нас", заяви капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов по повод двата решителни мача от квалификациите за Мондиал-2014 на 11 октомври с Армения в Ереван и на 15 октомври с Чехия на Националния стадион "Васил Левски" в София.
"Не може да се каже, че има голямо напрежение", каза Ивелин Попов за настроението на българските футболисти, които са на лагер в Правец. "С приближаването на края тези два мача се водят най-трудни. Очаквам две победи, а какво ще стане - не знам",
Ивелин Попов: Очаквам две победи (видео)
![Ивелин Попов: Очаквам две победи (видео)](https://sportal365images.com/process/smp-images-production/sportal.bg/24062020/1592986687181.jpg?operations=autocrop(968:545))