Юношите на Лудогорец отново разбити в ШЛ, головата им разлика вече е 0:21

Юношите на Лудогорец (19) отново инкасираха тежко поражение в груповата фаза на ШЛ. Този път те загубиха с 0:3 като домакин от Ливърпул (19) и продължават да са без спечелена точка и отбелязан гол в досегашните си пет изиграни двубоя.

С два гола за мърсисайдци се отличи Оджо, а веднъж се разписа Синклер. Гостите от Англия пропиляха и дузпа.

Първото по-опасно положение бе пред вратата на орлите, когато в 10-ата имнута Уилсън стреля, но в аут.

Юношите на Лудогорец (19) загубиха с 0:3 като домакин от Ливърпул (19) Така се стигна до 26-ата минута, в която гостите откриха резултата. Голът за Ливърпул реализира Оджо след асистенция на Каньос. В следващите минути последваха две опасни ситуации пред вратата на Господинов, но Роситър не успя да реализира.

В 58-ата минута Ливърпул поведе с 2:0. В мрежата на орлите се разписа Синклер след пас на Уилсън.

Десет минути по-късно Оджо имаше добра възможност да отбележи трето попадение, но не уцели вратата.

В 74-ата минута Лудогорец пропусна да върне един гол след пропуск на резервата Джамов.

Юношите на Лудогорец (19) загубиха с 0:3 като домакин от Ливърпул (19) Четири минути по-късно Керчев спъна Каньос в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Потърпевшият стреля, но стражът на орлите Господинов демонстрира добър рефлекс и спаси.

Все пак англичаните стигнаха до трети гол. Каньос центрира от корнер и Оджо вкара в лудогорската врата за крайното 3:0.

След поредната тежка загуба разградчани остават на последното място в групата, без спечелена точка и с голова разлика 0:21.

Първата среща в Англия между двата тима завърши 0:4 за мърсисайдци. Младите орли загубиха домакинствата си на Реал Мадрид (0:3) и Базел (0:5), а в Швейцария отстъпиха с 0:6.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛИВЪРПУЛ 0:3