Пирин и Монтана си вкараха четири гола за едно полувреме

В здрав и оспорван мач отборите на Пирин и Монтана не можаха да се победят в дербито на върха в "Б" група и завършиха наравно - 2:2 (2:2). Първото полувреме започна вихрено и след блестяща атака по десния фланг на защитника Александър Башлиев и центриране Драги Коцев прати топката в мрежата на Монтана за 1:0. Лидерите в класирането на "Б" група реагираха адекватно и само четири минути по-късно таранът Мирослав Антонов изравни след центриране и майсторски удар с глава.

Играта продължи да е динамична, с атаки и към двете врати и в 26 мин. отново Драги Коцев завърши с втори гол във вратата на Монтана атака отдясно с участието на Башлиев и Благов. Радостта на домакините отново бе кратка - в 32 мин. Мирослав Антонов остана непокрит и вкара също своя втори гол в мача за 2:2 от положение, за което от Пирин имаха претенции за засада. След почивката темпото поспадна, играта стана по-позиционна и до нови голове и промяна на резултата не се стигна, макар, че не липсваха положения и пред двете врати.