Динамо (Москва) победи ЦСКА

Динамо (Москва) победи съгражданите си от ЦСКА с 1:0 в мач от 13-ия кръг на руското първенство. Двамата български национали Станислав Манолев и Георги Миланов не започнаха двубоя на "Арена Химки". Миланов все пак се появи в игра за ЦСКА в 74-а минута на мястото на Георги Шенников и малко преди края получи жълт картон.

Манолев пък изгледа мача от скамейката на Динамо. Александър Кокорин отбеляза единствения гол в мача и донесе трите точки на Динамо в 54-а минута. Преди това Матийо Валбуена пропусна дузпа за Динамо. Динамо е 5-и в класирането с 22 точки, а ЦСКА (Москва) остава втори с 25 точки. Лидер е Зенит с 32 точки.