Динамо (Москва) се класира за елиминациите на Лига Европа (видео)

Отборът на Динамо (Москва) се класира за елиминационната фаза на Лига Европа, след като записа четвърта поредна победа в Група "Е" и продължава без грешна стъпка в надпреварата. Руснаците победиха с 1:0 като домакин португалския Ещорил. Българинът Станислав Манолев не взе участие в мача за московчани.

Единственото попадение падна 13 минути преди края на мача. Негов автор бе резервата Кевин Курани, който вкара буквално с първото си докосване след влизането си в игра. Германецът завърши комбинация между него, Вилиам Венкьор и Матийо Валбуена.

Така Динамо събра 12 точки в класирането и вече няма как да бъде изместен от едно от първите две места в класирането на Група "Е". Ещорил пък остава с три точки, но все още запазва шансове за продължаване напред.

Преди изиграването на мача помежду си в Атина другите два тима в групата - Панатинайкос и ПСВ (Айндховен) имат съответно една и четири точки.

ДИНАМО (МОСКВА) - ЕЩОРИЛ 1:0
1:0 Курани (77)