Швейцария записа първа победа след разходка из Сан Марино (видео)

Отборът на Швейцария записа първа победа в Група "Е" на квалификациите за Евро 2016, след като надигра с 4:0 като гост аутсайдера Сан Марино. "Кръстоносците" поведоха с три гола до 30-ата минута - два на Харис Сеферович и един на Блерим Джемайли, а едва десетина минути преди края на мача Джердан Шакири оформи крайното 4:0 в полза на швейцарците.

Така играчите на Владимир Петкович записаха първи точки в квалификациите и за момента заемат четвърта позиция в класирането. Сан Марино както винаги е на дъното без актив и без отбелязан гол.

Сан Марино - Швейцария 0:4
0:1 Сеферович (10)
0:2 Сеферович (22)
0:3 Джемайли (30)
0:4 Шакири (79)