Тулуза излъга Сент Етиен

Отборът на Тулуза победи с 1:0 като гост Сент Етиен в мач от деветия кръг на Лига 1. "Виолетовите" стигнаха до успеха, благодарение на попадение на Висам Бен Йедер в средата на първата част. Нападателят получи пас от Александър Пешич и след като се пребори със защитник успя да прати топката във вратата.

През втората част домакините се опитаха да стигнат поне до равенство, но натискът им бе ялов и трудно достигаха до опасности пред вратата на съперника.

С трите точки днес Тулуза се изравни по точки със Сент Етиен. Двата тима имат по 14 и заемат шесто и осмо място в класирането на Лига 1.