Мицански пак загуби във Втора Бундеслига

Българският нападател Илиан Мицански игра цял мач при втората поредна загуба на Карлсруе за сезона във втора германска Бундеслига. Възпитаниците на Маркус Каучински претърпяха поражение с 0:1 от Инголщад на "Вилдпаркщадион" в среща от осмия кръг на надпреварата. Мицански получи пресилен жълт картон след сблъсък с Бенямин Хюбнер при борба за висока топка в 37-ата минута, а три минути по-късно гостите стигнаха до успеха след автогол на Даниел Гордън, който отклони с глава в собствената си врата центриране в пеналта от фаул на Паскал Грос.

С победата Инголщад, който остана загуба през сезона досега, се изкачи на първото място с 16 точки. Карлсруе пък вече е седми с 12 точки, след като само преди два кръга беше на върха.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!