Чочев бе титуляр в контрола на Палермо

Ивайло Чочев игра малко повече от час в контролата на неговия Палермо срещу Ал Хор, който бе спечелена от италианците с категоричното 4:0. Българинът стартира мача като титуляр в халфовата линия заедно с Робин Куейсън и Енцо Мареска и остави добри впечатления с играта си, но бе заменен в средата на второто полувреме от Гранди Нгой.

Иначе Палермо бе по-добрият тим на терена и набързо поведе с 3:0 още през първата част с хеттрик на Дубала в 6-ата, 16-ата и 32-ата минута. Четвътият гол бе дело на Васкес в 86-ата минута, а преди това той пропусна и дузпа в 69-ата минута.

Sportal.bg напомня: Не забравяй, че през септември ти водиш!