Терек разби "българския" Амкар в нов резултатен мач в Русия (видео)

Терек разгроми с 4:0 Амкар на "Ахмат Арена" в последния мач от дебютния кръг на новия шампионат в руската Премиер Лига. И четиримата българи в състава на Славолюб Муслин започнаха като титуляри днес, като трима от тях - Захари Сираков, Петър Занев и Георги Пеев, бяха заменени през втората част. Единствено Благой Георгиев изигра пълни 90 минути.

Всички голове за изразителната победа на Терек паднаха след почивката. Мачей Рибус реализира две попадения - в 64-ата и 88-ата минута, а между тези два гола се разписаха и Игор Лебеденко (76'), и Жозе Маурисио (80').

Така и последният двубой от този първи кръг затвърди тенденцията за висока резултатност, като във всички мачове от първия уикенд бяха отбелязани общо 34 гола.