Цялата програма за сезон 2014/2015 в "А" група

Цялата програма за сезон 2014/2015 в "А" група

Днес бе изтеглен жребият за сезон 2014/2015 в "А" група. Предлагаме на вашето внимание програмата за всички 22 кръга от редовния сезон

I кръг
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) – Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) – ЦСКА (София)
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) – Марек 2010 (Дупница)
Хасково 2009 (Хасково) – Лудогорец 1945 (Разград)
 
II кръг
Черно море – Лудогорец
Марек – Хасково
Локомотив (Пловдив) – Славия
ЦСКА – Левски
Локомотив (София) – Литекс
Берое – Ботев (Пловдив)
 
III кръг
Ботев (Пловдив) – Черно море
Литекс – Берое
Левски – Локомотив (София)
Славия – ЦСКА
Хасково – Локомотив (Пловдив)
Лудогорец – Марек
 
IV кръг
Черно море – Марек
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец
ЦСКА – Хасково
Локомотив (София) – Славия
Берое – Левски
Ботев (Пловдив) – Литекс
 
V кръг
Литекс – Черно море
Левски – Ботев (Пловдив)
Славия – Берое
Хасково – Локомотив (София)
Лудогорец – ЦСКА (София)
Марек – Локомотив (Пловдив)
 
VI кръг
Черно море – Локомотив (Пловдив)
ЦСКА – Марек
Локомотив (София) – Лудогорец
Берое – Хасково
Ботев (Пловдив) – Славия
Литекс – Левски
 
VII кръг
Левски – Черно море
Славия – Литекс
Хасково – Ботев (Пловдив)
Лудогорец – Берое
Марек – Локомотив (София)
Локомотив (Пловдив) – ЦСКА
 
VIII кръг
Черно море – ЦСКА
Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив)
Берое – Марек
Ботев (Пловдив) – Лудогорец
Литекс – Хасково
Левски – Славия
 
IX кръг
Славия – Черно море
Хасково – Левски
Лудогорец – Литекс
Марек – Ботев (Пловдив)
Локомотив (Пловдив) – Берое
ЦСКА – Локомотив (София)
 
X кръг
Черно море – Локомотив (София)
Берое – ЦСКА
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)
Литекс – Марек
Левски – Лудогорец
Славия – Хасково
 
XI кръг
Хасково – Черно море
Лудогорец – Славия
Марек – Левски
Локомотив (Пловдив) – Литекс
ЦСКА – Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) – Берое
 
XII кръг
Черно море – Берое
Локомотив (София) – Ботев (Пловдив)
ЦСКА – Литекс
Локомотив (Пловдив) – Левски
Марек – Славия
Лудогорец – Хасково
 
XIII кръг
Лудогорец – Черно море
Хасково – Марек
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски – ЦСКА
Литекс – Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) – Берое
 
XIV кръг
Черно море – Ботев (Пловдив)
Берое – Литекс
Локомотив (София) – Левски
ЦСКА – Славия
Локомотив (Пловдив) – Хасково
Марек – Лудогорец
 
XV кръг
Марек – Черно море
Лудогорец – Локомотив (Пловдив)
Хасково – ЦСКА
Славия – Локомотив (София)
Левски – Берое
Литекс – Ботев (Пловдив)
 
XVI кръг
Черно море – Литекс
Ботев (Пловдив) – Левски
Берое – Славия
Локомотив (София) – Хасково
ЦСКА – Лудогорец
Локомотив (Пловдив) – Марек
 
XVII кръг
Локомотив (Пловдив) – Черно море
Марек – ЦСКА
Лудогорец – Локомотив (София)
Хасково – Берое
Славия – Ботев (Пловдив)
Левски – Литекс
 
XVIII кръг
Черно море – Левски
Литекс – Славия
Ботев (Пловдив) – Хасково
Берое – Лудогорец
Локомотив (София) – Марек
ЦСКА – Локомотив (Пловдив)
 
XIX кръг
ЦСКА – Черно море
Локомотив (Пловдив) – Локомотив (София)
Марек – Берое
Лудогорец – Ботев (Пловдив)
Хасково – Литекс
Славия – Левски
 
XX кръг
Черно море – Славия
Левски – Хасково
Литекс – Лудогорец
Ботев (Пловдив) – Марек
Берое – Локомотив (Пловдив)
Локомотив (София) – ЦСКА
 
XXI кръг
Локомотив (София) – Черно море
ЦСКА – Берое
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
Марек – Литекс
Лудогорец – Левски
Хасково – Славия
 
XXII кръг
Черно море – Хасково
Славия – Лудогорец
Левски – Марек
Литекс – Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – ЦСКА
Берое – Локомотив (София)

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти