Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Бандаловски завърши сезона с победа

Иван Бандаловски и неговият Оуд-Хеверлее завършиха сезона с победа. Тази вечер тимът надигра с 2:1 Еупен и по този начин го спря по пътя към елита. Бившият играч на ЦСКА пък записа пълни 90 минути за своя тим.

Еупен пръв откри резултата в двубоя с гол на Таулемесе в 7-ата минута. Нголок в 12-ата минута обаче възстанови равенството в мача, а Черигони в 79-ата минута донесе успеха на домакините за крайното 2:1.

Въпреки този успех Оуд-Хеверлее изпада във втория ешелон в Белгия, където остава и тима на Еупен. В елита пък влиза отбора на Мускрон, който победи Сен Труиден и завърши първи в плейофната група.