Петър Колев: Вдигнахме оборотите през второто полувреме

Асистентът на Димитър Димитров в Черноморец - Петър Колев, изрази задоволството си от убедителния успех с 5:0 срещу Любимец.

"Мачът започна много добре за нас. Отбелязахме рано гол и това до голяма степен успокои футболистите. Последваха минути, в които свалихме темпото и динамиката. Смятам, че ако не се беше стигнало до ситуацията с изгонването на техен футболист, може би щеше да ни е много по-труден мача. Оттам нататък вече държахме нещата в свои ръце, успяхме да отбележим и други голове, също така и пропуснахме много. Като цяло не можем да бъдем доволни от първото полувреме. През второто вече те ни улесниха максимално, а и ние вдигнахме оборотите. Жалкото е, че в този мач, който не предразполагаше толкова сблъсъци и единоборства, имаме футболист със счупен нос и такъв, който ненужно си изкара жълт картон, заради който няма да може да участва в следващите два мача. От тази гледна точка също не можем да бъдем доволни", каза Колев.