16-о равенство за Монпелие след 1:1 с Бордо

Отборите на Монпелие и Бордо завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 29-ия кръг на Лига 1. Двата тима си размениха по един гол в рамките на десетина минути през първата част. Първо Енрике откри за гостите в 24-ата минута, след пас на Грегори Сертич, а в 34-ата Виторино Илтон изравни след центриране на Сиака Тиене. До края на мача и двата тима имаха шансове за гол, но в крайна сметка не успяха да стигнат до успеха.

Равенството бе 16-о за Монпелие от началото на сезона и по този показател отборът на Ролан Курбис е абсолютен лидер в Лига 1. С точка днес Монпелие заема 14-о място с 34 точки, докато Бордо е на девета позиция с 41.