Треньорът на Левски бесен на свой футболист: Тотална липса на професионализъм

Наставникът на Левски Антони Здравков бе много разочарован след загубата с 0:1 от ЦСКА. Той нападна персонално Ларсен Туре за реакцията му в 93-ата минута, когато Пламен Крачунов бе оставен непокрит и отбеляза единствения гол в срещата.

"Загубихме единствено заради наши грешки и си пропиляхме положенията. Освен това трябваше да направим и две принудителни смени. Бяхме наясно, че Бастос и Рамос няма да издържат 90 минути. В последните 20 минути се почувства умора заради мача с Ботев (Пловдив) и ЦСКА имаше предимство. Явно треньорите правим така, че футболистите не вкарват гол. Съвсем нормално е хората да търсят причината в треньора, не в някой друг. Тотална липса на професионализъм от страна на Ларсен Туре е да си оставиш човека в 93-ата минута при статично положение. Пропускаме с лекота положения, които всеки един отбор и всеки един нападател ще вкара. Комплекс не мога да кажа, че имаме. Но не може да не си отбелязваме положенията", коментира наставникът.

Явно, че ние с Топузаков не можем да научим футболистите да вкарат гол. След като ръководството ме е поставило, ще продължа да работя. Не съм човек, който да пречи на Левски. Повече левскар съм от много други хора. Знам, че има грешки. Ако нямаше грешки, нямаше да сме в такова положение в момента", допълни Здравков.

снимка: Марин Маринов/Sportal.bg

ГАЛЕРИЯ 1 от мача ЦСКА - ЛЕВСКИ 1:0 - ТУК!!!

ГАЛЕРИЯ 2 РАДОСТ за ЦСКА и РАЗОЧАРОВАНИЕ за ЛЕВСКИ - ТУК!!!

ГАЛЕРИЯ 3 ФЕНОВЕТЕ на ЦСКА по време на ДЕРБИТО - ТУК!!!