Гранада изпусна трите точки срещу Селта

Гранада пропусна златна възможност да прибави три ценни точки в борбата си за оцеляване в Примера дивисион, след като допусна изравнителен гол на Селта в добавеното време на срещата от 30-ия кръг на Примера дивисион.

Роберто Ибанес откри за домакините от Гранада още във втората минута. Авансът на домакините се запази до края на редовното време, въпреки че от 42-ата играеха с човек по-малко, след като Марило беше изгонен. Във втората минута на добавеното време Тео Бонгонда направи резултата 1:1.
Селта върви 11-и с 36 т. Гранада остана предпоследен, 19-и, с 24 точки. Първият тим над чертата е Депортиво Ла Коруня с 27.