Ради Цонев блести за дубъла на Левски

Капитанът на втория отбор на Левски Радослав Цонев донесе победата на тима срещу Берое с 2:1 на "Георги Аспарухов" от втория кръг на първата шестица при дублиращите тимове. Близнакът отбеляза и двете попадения за тима на Георги Тодоров, като първо откри в 15-ата минута, а след изравнителното попадение на Кирил Личев (21) вкара и втори гол в 33-ата минута от дузпа.

През втората част третия вратар на "сините" Николай Кръстев на няколко пъти спаси вратата си и помогна на столичани да стигнат до успеха. Освен Ради Цонев и Кръстев още Мики Орачев, Галин Ташев и Владислав Мисяк взеха участие в двубоя от футболистите, които се готвят с първия тим.

Както е известно, играчите на Левски завършиха на трето място редовния сезон и влезнаха в първата шестица за разлика от първия тим на клуба.

Левски има актив от 39 точки и заема трето място след 24 кръга, а Берое остана на пето с 34 точки. Лидер е Литекс с 51 точки и мач по-малко, а Лудогорец след победата с 1:0 над ЦСКА е втори с 48 точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!