Каен измъкна важна победа в последната секунда

Отборът на Каен стигна до много важна победа в борбата си за оцеляване в Лига 1. Нормандците обърнаха до 2:1 Нант като гост, след като до 80-ата минута губеха с 0:1. "Канарчетата" откриха резултата в началото на мача, след като Алехандро Бедоя се разписа в 11-ата минута. Десетина минути преди края обаче Емиляно Сала изравни от дузпа, а буквално в последната секунда на мача Томас Лемар донесе победата на Каен.

С успеха си днес играчите на Патрис Гаранд събраха 38 точки и вече заемат комфортното 12-о място в класирането, което е на шест от първия изпадащ. Нант пък е с 40 и заема десето място без големи амбиции до края на шампионата.