Защитник герой за Шотландия срещу Северна Ирландия (видео)

Шотландия надви с 1:0 Северна Ирландия в приятелски мач, игран на "Хемпдън Парк" в Глазгоу. Защитникът Кристоф Бера отбеляза единствения гол в двубоя в 85-ата минута. Футболистът на Ипсуич се извиси след центриране на Мат Ричи и с глава опъна мрежата.

"Гайдарите" бяха по-добрият отбор и зарадваха феновете си със заслужена победа. Тимът на Гордън Страхан пропиля няколко положения преди почивката чрез стивъм Флетчър и Шон Малоуни, а в началото на второто полувреме и Стивън Нейсмит се размина с гола. С появата на Джордан Роудс атаките на шотландците станаха още по-опасни и след лошо подреждане в защитата на Северна Ирландия Бера вкара гола на победата.

ШОТЛАНДИЯ - СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ 1:0