Привлечен от Ливърпул се развихри за Милан (видео)

Милан победи с 3:0 Реджана в контролна среща, а главно дейставащо лице в нея беше испанският халф на "росонерите" Сусо. Привлеченият от Ливърпул през зимата техничар отбеляза два от головете и показа, че заслужава по-голямо доверие от старши треньора Филипо Индзаги.

За Милан играха предимно футболисти, които по-рядко се появяват в двубоите от Серия "А". Сусо откри резултата в 4-ата минута с хубав удар с левия крак. Малко преди почивката отново той увеличи преднината на миланския гранд, преодолявайки двама защитници, преди да забие топката във вратата. Третото попадение бе дело на Жереми Менес в 78-ата минута.

"Щастлив съм. Имах нужда от подобен мач. Да играя отдясно и да пробивам през центъра - това е, което имея най-добре. Треньорът знае колко се старая на тренировките всеки ден. Надявам се скоро да получа шанс. Дано това стане още срещу Палермо", заяви след мача Сусо.

РЕДЖАНА - МИЛАН 0:3