Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Пресата във Франция за победата на ПСЖ

Медиите във Франция изразиха силното си задоволство от подвига, който направи Пари Сен Жермен в Шампионската лига. Парижани отстраниха Челси на осминафиналите след продължения, въпреки че от средата на първото полувреме играха с човек по-малко заради червения картон на Златан Ибрахимович. В крайна сметка французите стигнаха до равенство 1:1 в редовоното време, което прати мача в допълнителни две части от по 15 минути, където двата тима си вкараха по още един гол за крайното 2:2.