Ники Михайлов не игра при тежка загуба на Мерсин

Националният вратар на България Николай Михайлов не игра за Мерсин при загубата с 1:5 от Трабзонспор в последна среща от 25-ия кръг на турското първенство. Поражението остави домакините на 7-о място в класирането, а Трабзонспор вече е 4-и.

Мехмет Екичи откри за гостите в 30-ата минута, а Сефа Йълмаз вкара втори гол в самия край на първото полувреме. Отново Йълмаз и автогол на Серол Демирхан убиха интригата, преди Синан Калоглу да върне едно попадение. Крайното 5:1 за Трабзонспор оформи Оскар Кардосо в последните секунди.

МЕРСИН - ТРАБЗОНСПОР 1:5