Михайлов с равенство за Купата на Турция, Хичо продължава напред (видео)

Българският вратар Николай Михайлов игра цял мач при равенството 1:1 на своя тим Мерсин с домакините от Самсунспор в мач от турнира за Купата на Турция. Самсунспор поведе с 1:0 с гол на Арман още в 13-ата минута, но в първата минута на добавеното време Педриел изравни резултата и спаси Мерсин от поражение.

Новото попълнение на Самсунспор Галин Иванов не взе участие в срещата.

Ники Михайлов и компания заемат второ място в класирането на Група "С". Самсунспор е четвърти и вече няма шансове да продължи в следващата фаза - петия кръг. Мерсин пък трябва да изчака изиграването на срещата между Бурсаспор и Карагюмрюк утре.

В същото време, Николай Димитров бе титуляр и игра 89 минути за Манисаспор при победата на тима с 2:1 като гост срещу Кечиоренгюджю в двубой от Група "В". С този успех Хичо и компания завършиха на второ място в крайното класиране в групата и продължават в следващия етап на турнира.