Звездите на ЦСКА и Лудогорец стартираха на Купата на Африка като зрители

Отборите на Тунис и Кабо Верде завършиха 1:1 в двубой от група "В" на турнира за Купата на Африка. Мустафа Али Монсер откри за тунизийците в 15-ата минута, но през второто полувреме Хелдън Нхук изравни от дузпа. В другия мач от групата по-рано днес Замбия и ДР Конго също направиха равенство 1:1. По този начин след изиграването на първите мачове и четирите тима имат еднакъв актив.

Единствените двама представители на родната "А" група не се появиха на терена. Юнес Хамза остана на резервната скамейка на Тунис, а Луис Соарес не влезе за Кабо Верде. В мача не взе участие и друг футболист, познат у нас - бившият ас на Левски Гари Родригес.

ТУНИС - КАБО ВЕРДЕ 1:1
1:0 Али Монсер (15)
1:1 Хелдън Нхук (78) д.