Бастия е първият полуфиналист за Купата на лигата във Франция (видео)

Оторът на Бастия стана първият полуфиналист за Купата на лигата във Франция, след като тази вечер спечели убедително с 3:1 срещу Рен в среща от четвъртфиналите. Домакините направиха пълен обрат в двубоя, като бяха подпомогнати и от два червени картона за техния съперник.

Рен пръв откри резултата в мача в 12-ата минута чрез Силван Арман, но още в началото на второто полувреме Себастиен Скилачи изравни в 46-ата минута. След това Андрес Конрадсен от Рен бе изгонен от игра в 65-ата минута, а шест по-късно Ромен Данзе си вкара автогол за 2:1. В 76-ата минута гостите останаха с 9 човека на терена след червен картон и за Ермир Леняни, а в 90-ата минута Бастия окончателно подпечата победата си с гол на Джибрил Сисе.

All Goals - Bastia 3-1 Rennes - 13-01-2015 by Strobner