100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Емполи продължи с равенствата и срещу Верона

Отборът на Емполи продължи серията си от равенства в Серия "А" и през новата година. Тимът записа пето поредно реми на сметката си в срещата с Верона от 17-ия кръг. Мачът завърши без голове - 0:0.
Като цяло двубоят бе равностоен с леко предимство на домакините, но нападателите и на двата отбора не бяха достатъчно точни в завършващата фаза, за да пратят топката в някоя от двете врати.

В края на мача пък и двата тима завършиха в намален състав. Първо в 65-ата минута защитникът на Емполи Лоренцо Тонели получи втори жълт и червен картон, а в 77-ата минута същото се случи и с Емил Халфредсон от Верона.

След това равенство Емполи има актив от 18 точки и се намира на 13-ото място в таблицата. Верона е със същия актив, но две места по-надолу с по-лоша голова разлика.