Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона София - Зона Велико Търново

Момчил Цветанов: Контролирахме събитията, но видяхте какво стана

Крилото на Ботев Момчил Цветанов остана разочарован от загубата на неговия тим от Локомотив Пд с 1:2. Ботев владееше инициативата през по-голяма част от срещата, но с два гола в края на срещата гостите измъкнаха победата и класирането. "Цял мач контролираме топката, играем добре, но видяхте какво стана. Опитахме се да вкараме гол и можехме да направим това по-рано. В последните минути допуснахме два гола от два удара в нашата врата. Създадохме 7-8 голови положения, но нямахме шанс. Играем и надиграваме съперника с първа и втора топка, комбинации. Поведохме, но не можахме да си затворим мача. Имаме някакви сътресения. Извиняваме се на феновете, че ги разочаровахме.