100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:4

Така Локо (ГО) отпразнува големия успех над шампиона Лудогорец (снимка)

След изненадващата победа на Локомотив (ГО) над Лудогорец, настроението в редиците на втородивизионния клуб е приповдигнато. Играчите на Сашо Ангелов започнаха празненствата още в съблекалнята и публикуваха снимка от партито.

Както е известно, отборът на Локомотив (ГО) шокира "орлите" от Разград изхвърляйки ги от турнира за Купата на България след домакинска победа с 1:0. Попадението вкара Иван Пенев след центриране от фаул на Красен Трифонов още в началните минути на мача. От 54-ата минута тимът от Горна Оряховица игра с човек по-малко, но въпреки това удържа своята преднина.

Автор: Мартин Стоичков