Локо Сф наниза шест гола в контрола

Локомотив (София) постина шестата си победа. "Червено-черните" победиха с 6:1 Вихър като гост в Требич. Това бе и първата контролна среща на отбора, играна извън стадион "Локомотив". Така до момента отборът от „Надежда“ е с шест от шест победи и голова разлика 32-3.

Калоян Бонев даде началото на головата серия за Локомотив в 8-ата минута. Антон Славчев покачи на 2:0 в 21-ата, а отново Калоян Бонев реализира за 3:0 в полза на гостите в 28-ата минута.

След още три минути четвъртия гол реализира Сибил Карагьозов. След това дойде ред на почетното попадение за Вихър. В 38-ата минута от дузпа точен за 1:4 беше пълният адаш на треньора на Локо Сф Антон Велков.

През второто полувреме наставникът със същото име, но от "червено-черните", направи няколко смени.

В 67-ата и 71-ата минута Ивайло Зафиров вкара нови два гола и с това фиксира крайния резултат - 6:1.

Съставът на Локо Сф: Цветомир Витков, Васил Вакадинов, Валентин Удев, Валери Дръндев, Костадин Велков, Калоян Караджинов, Радостин Нгуен, Антон Славчев, Григор Андреев, Сибил Карагьозов, Калоян Бонев /Драгомир Петков, Ивайло Зафиров, Денис Петров, Валентин Йочев, Станислав Йорданов, Антонио Тилев, Юлиян Петков/.