Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Дженоа срази Верона (видео)

Отборът на Дженоа надви гостуващия Верона с 2:0 в мач от втория кръг на италианската Серия "А" и се поздрави с първа победа за сезона. Секунди след появата си в игра от пейката Леонардо Паволети изведе "грифоните" от Генуа напред в резултата в 57-ата минута. Паволети опъна мрежата на веронци с шут отблизо след неубедителна игра на отбраната на гостите. Четвърт час по-късно Паволети имаше нещастието да се контузи и отстъпи мястото си на Дарко Лазович, след като си свърши перфектно работата. Точка на спора сложи Серж Гакпе, който в 76-ата минута наказа лоша преценка на стража на гостите Рафаел и с глава на празна врата изпрати топката в мрежата.

Дженоа събра 3 точки, докато Верона остава с една, след като в първия кръг завърши 1:1 у дома с Рома.