Юноша на Левски с впечатляващ дебют в Унгария

Юношата на Левски Георги Коруджиев започна много силно кариерата си в унгарския Бекешчаба. Той игра 90 минути срещу големия гранд от местния елит Дебрецен при домакинската загуба с 2:3 на неговия тим, която бе и доста злощастна. След прекрасно центриране на българина в 13-ата минута Лачко откри за домакините, а в 20-ата минута Наги изравни за Дебрецен. Вичиан даде аванс на Бекешчаба в 36-ата минута, но след голове в 68-ата и 90-ата минути на Тиша и Корхут Дебрецен стигна до успеха.

Така тимът взе първите си три точки в шампионата, а българинът е бил лично похвален от своя наставник Зоран Шпишляк след края на срещата.