Участвай в националното преброяване на феновете и спечели страхотни награди

Левски преговаря със защитник на Ботев

Левски преговаря със защитник на Ботев

Левски преговаря със защитника на Ботев (Пловдив) Даниел Златков. Наричаният “българският Роналдо” бранител заради физическата прилика вече е дал съгласието си да играе на "Герена". Сега остава само да се уточнят финалните детайли по трансфера.

Защитникът, който е роден преди 26 години в Благоевград, ще дойде на стадион "Георги Аспарухов" без трансферна сума, защото е свободен агент. Златков е вторият футболист на "жълто-черните", който най-вероятно ще играе при "сините" от новия сезон. Другият е талантливият нападател Александър Колев.

"24 часа"

Последвайте канала ни в

Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти