Юношите на Нефтохимик с победа в Хасково

Елитната юношеска група до 15 години на Нефтохимик победи като гост отбора на Хасково с 3:1, в среща от 19-ти кръг на първенството.

„Шейховете“ доминираха по време на цялата среща, а домакините получиха три червени картина за груба игра. Гостите поведоха през първото полувреме след гол на Стайко Господинов. До почивката домакините успяха да изравнят. През втората част Стайко Господинов се разписа още веднъж и едно попадение отбеляза Боян Андонов.

В следващия кръг от първенството Нефтохимик U15 приема на стадион Българово отбора на Берое /Стара Загора/.