Тарханов се оправда с новите и младите играчи

Наставникът на Славия Александър Тарханов коментира поражението на тима от Черно море с 2:3 в двубой от 30-ия кръг на елитната ни група. Треньорът заяви, че на младите играчи в тима им трябва още време, за да бъдат на нужното ниво.

"Имаме доста футболисти, които не са готови да играят на ниво цял мач. През първата част играхме футбол, през второто полувреме не ни се получи. През втората част направихме детински грешки. Имахме и две стопроцентови положения през втората част, но не съумяхме да ги реализираме.

Трябва ни време, новите играчи не са готови още, Черно море имаха на скамейката по-опитни футболисти и това им помогна. Не сме далеч от Берое в класирането, ако оправим и грешките в защитата ще се борим за третото място. На младите играчи им трябва още време, за да са на ниво. Не е приятно да загубиш три пъти поред, но ще се опитаме да се вдигнем в следващите мачове", заяви треньорът на "белите".