ЦСКА изнесе лекция във "В" група преди Берое (видео)

Отборът на ЦСКА изнесе поредната си лекция във "В" група. Възпитаниците на Христо Янев се наложиха с 4:0 над гостуващия тим на Вихрен (Сандански). Две попадения за успеха реализира Преслав Йорданов (28д., 36) и по добавиха Станислав Маламов (71) и Борис Галчев (83), като голът на капитана на "червените" бе доста красив. По този начин "армейците" ще влязат с нужното самочувствие в реванша с Берое за Купата на България.

ЦСКА - Вихрен Сандански
ЦСКА бе пълен господар на терена и не остави никакъв шанс на своя опонент, който нито веднъж не успя да застраши сериозно вратата на Анатоли Господинов.

Домакините можеха да открият резултата още в 6-ата минута, но Ангел Грънчов стреля отблизо с глава право в ръцете на стража Димитров.

Първото попадение реализира Преслав Йорданов в 28-ата минута от дузпа за нарушение срещу Самир Аясс.

В 36-ата минута таранът на "червените" са разписа за втори път. Борис Галчев центрира отляво и за нападателят не бе проблем с глава да опъне мрежата.

През втората част тоталната доминация на "армейците" продължи. В 55-ата минута Преслав Йорданов бе на крачка да запише хеттрик. Нападателят отправи мощен удар с глава след центриране на Милен Кикарин, но топката срещна напречната греда.

В 71-ата минута Станислав Маламов окончателно сложи точка на спора. Борис Галчев извезе прецизно своя съотборник, който пое с гърди и без да се бави прати кълбото право в целта.

В 83-ата минута Галчев вкара касив гол с удар отдалеч, оформяйки крайното - 4:0.

Минута преди края на първата част удар на Хазуров с глава се отби в горната греда.

ЦСКА - ВИХРЕН 4:0

1:0 Йорданов 28 д.
2:0 Йорданов 36
3:0 Маламов 71