Заради ЦСКА - Берое цяла България иска на "Армията"

Градове, села и паланки искат билети за полуфинала ЦСКА - Берое следващата сряда, 20 април. Победата на "червените" с 2:0 в първия мач и цената от левче вдигнаха адреналина на публиката. И истерията започна. Буквално на всеки 5 минути в администрацията получават молба за билети, пише "7 дни спорт".

Няма тартор на фенклуба, чийто телефон да не звъни всеки час със заявка за 30-40 билета. Фенклубовете на ЦСКА в Казанлък, Враца, Силистра и др. вече обявиха цени на екскурзията до "Армията".

Касите в Борисовата градина отварят в четвъртък, макар че много фенове недоумяват защо това не стане още в сряда на мача с Вихрен. Очаква се срещу Берое да има около 12 000 запалянковци на "червените" по трибуните, а за гостите ще бъде отворена "клетката", която побира 500 души.