Нефтохимик и Лудогорец II завъртяха хикс

Нефтохимик и Лудогорец II си разделиха по точка, след като завършиха при резултат 0:0. Срещата от 22-ия кръг на шампионата се проведе днес на стадиона на Лудогорец.

Играта протече равностойно с лек превес на домакините. В началото на второто полувреме беше отсъдена дузпа в тяхна полза. Вратарят Петър Денчев обаче направи перфектно спасяване и не допусна да поведат в резултата. В последната минута на срещата "шейховете" бяха лишени от възможност да изпълнят 11-метров наказателен удар. Ерай Карадайъ беше спънат в наказателното поле от вратаря на Лудогорец, но ситуацията беше подмината от главния арбитър.

Осем основни играчи на Нефтохимик пропуснаха срещата с Лудогорец II. В състава на разградчани обаче влязоха футболисти от първия отбор, като Браян Ангуло, Цветелин Чунуков и Александър Василев.