Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Сърбия излъга Естония в Талин (видео)

Сърбия победи с 1:0 като гост Естония в контрола, играна в Талин. "Орлите" отново разочароваха с представянето си, но имаха късмет да стигнат до успеха с гол на Александър Коларов от пряк свободен удар в 81-ата минута. "Репрезентацията" създаде малко смислени атаки и не вдъхна оптимизъм на феновете си, въпреки наличието в състава на доста звезди от реномирани европейски клубове.

Преди почивката единственото чисто положение за сърбите пропусна Александър Митрович, а домакините на два пъти се раминаха с гола. През второто полувреме футболистите на Сърбия се активизираха и малко преди края силен шут на Коларов от около 25 метра направи безпомощен стража на Естония.

ЕСТОНИЯ - СЪРБИЯ 0:1
0:1 Коларов (81)