Етър с класика в Славяново

Етър продължи победният си ход надигравайки с 3:0 като гост Вихър в Славяново. Двубоят бе от 20-ия кръг на Северозападната "В" група. Мачът започна завързано и през цялата първа част никой не взе превес. Десетина минути след почивката "болярите" поведоха – Петър Димитров бе точен след пас на Стефан Христов. Голът ги успокои и те заиграха по-добре. След още десет минути домакините вече изоставаха с 0:2. Този път ролите се размениха – Димитров стреля в гредата и с добавка Христов реализира. Това обезвери селекцията на Красимир Бислимов. В последните секунди на мача Мартин Николов фиксира крайното 3:0.