Локо Сф мачка с 10:0, Калоян Бонев с пет попадения (видео+галерия)

Локомотив (София) разби Изтребител (Иваняне) в мач от 14-ия кръг на Софийската регионална група Север. Това беше завръщането на „железничарите“ на клубния им стадион, който бе сериозно ремонтиран тази зима. Голмайсторът на "червено-черните" Калоян Бонев направо разпиля защитата на гостите за 45 минути, като вкара пет гола през първата част, която завърши 5:0. По този начин юношата на ЦСКА вече има 36 попадения през този сезон в първенството. Две попадения след почивката добави Росен Йорданов, а Борис Мидилев, Георг Василев и Николай Велков оформиха крайното 10:0.

Локомотив София -  Изтребител Иваняне След 13 мача Локомотив (Сф) е на върха в таблицата с пълен актин от 39 точки. Втори е Левски (Чепинци) с 25 и мач по-малко. Следват Кремиковци и Вихър (Требич) с по 22 и също мач по-малко.