Девет гола си вкараха футболистите на Септември

Двустранна игра на двата тима на Септември (София) беше организирана днес, като от едната страна излезе първата селекция на тима, която се състезава във В група. Срещу тях се изправиха момчетата от втория отбор, който рита в А софийска група, допълнен с юноши и резерви. Старши треньорът на първия състав Николай Митов заложи на две различни единайсеторки през двете полувремена, а интригата в мача се загуби още през първата част, която завърши с резултат 5:1.

Мача започна с попадение за гостите, но равенството бързо бе възобновено. С хеттрик до почивката се отчете Асен Чандъров, а Светослав Диков и Петър Тончев добавиха по още едно. През втората част, гостите замениха също доста от футболистите си, като интересните ситуации бяха основно в тяхната половина. Крайното 8:1 оформиха Георги Стоичков, Мариян Димитров и Александър Манолов.