Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Макриев наказа Анортозис

Бившият нападател на Левски Димитър Макриев отбеляза важен гол в Кипър. Българинът се разписа при победата на Неа Саламина с 2:1 над гранда Анортозис в 14-ия кръг.

Срещата не започна добре за домакините, които се оказаха догонващи в 27-ата минута след точен изстрел на Райо. През второто полувреме обаче Неа Саламина взе инициативата и в 76-ата минута Макриев изравни, а в 80-ата Насир Маахи вкара втори гол във вратата на Анортозис.

Макриев игра цял мач и беше сред най-добрите за своя тим. Неа Саламина е на 6-о място в класирането с 20 точки, а лидери са АЕК (Ларнака), АЕЛ (Лимасол) и АПОЕЛ (Никозия) с по 33.

НЕА САЛАМИНА - АНОРТОЗИС 2:1