Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Локомотив (София) се развихри срещу Левски (Карлово)

Отборът на Локомотив (София) размаза с 6:0 Левски (Карлово) в мач от 16-ия кръг на Втора лига. "Железничарите" отказаха противника си още до почивката, когато водеха с класическото 3:0.

В 8-ата минута Даниел Пеев откри след центриране на Хадзилиадис за 1:0. В 29-ата Димитър Георгиев удвои след индивидуален пробив, като отблизо промуши топката между краката на вратаря Петър Денчев. Последваха няколко добри намеси на стража на гостите, но в 40-ата минута той отново беше наказан. Точен за 3:0 беше Александър Горанов.

След почивката играчите на Локомотив продължиха да доминират. В 49-ата минута юношата на Левски Владислав Мисяк направи 4:0, а в 61-ата Димитър Георгиев отбеляза второто си попадение в мача. Последният гол реализира Калоян Бонев.

В класирането Локомотив е осми с 21 точки, а Левски (Карлово) остава на последното 16-то място с едва 6 пункта в актива си.