Великов отговори на Иван Колев: Не знам на кой мач е бил

Наставникът на Дунав (Русе) Веселин Великов отговори на нападките от страна на треньора на Локо ГО Иван Колев, който заяви, че отборът от Русе е играл антифутбол.

10 точни удара са записали футболистите на Дунав в рамката на вратата пазена от Николай Банков в срещата с Локомотив Горна Оряховица в събота. Това припомнят от Дунав Русе.
Припомняме, че „драконите“ победиха с 1:0 „железничарите“ на „Лудогорец Арена“ в Разград в мач от 17-ия кръг на Първа лига. Попадението реализира Бранимир Костадинов в 72-ата минута с глава след асистенция на капитана Диян Димов.

Така след 9 спасени удара Банков се наложи да вади топката от мрежата си 18 минути преди края на редовните 90. От другата страна Мартин Луков трябваше да се намесва само на 2 пъти и то през първата част, тъй като след почивката гостите от Горна Оряховица така и не отправиха точен шут към неговата врата.

„Най-важно от тази среща са трите точки и ние ги спечелихме заслужено. Чух коментари от страна на треньора на „Локомотив“ Горна Оряховица Иван Колев, че едва ли не сме играли антифутбол. Не знам г-н Колев на кой мач е бил. Неговите футболисти играха нещо средно между борба и кеч. Статистиката също е красноречива по отношение на развоя на срещата. Ние имаме 10 точни удара, а те само 2.

Нека г-н Колев следи на първо място своя собствен отбор, а не да се занимава с нашия. Ние от 2 мача с „Локомотив“ Горна Оряховица имаме 2 победи – с 2:0 в Пловдив и с 1:0 в Разград, и сме в първата шестица. За сметка на това отборът на „Локомотив“ Горна Оряховица ще трябва още да се бори още за оцеляването си в елита, а трима от футболистите му получават възнаграждения колкото целия отбор на „Дунав“, коментира треньорът Веселин Великов.